ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z indykiem |
| Waga: | 150 g |
| Skład: | Indyk, Wołowina, Wątróbka 4%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego... |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 86%, Włókno surowe 0.6%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina D3, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Receptura bez zbóż
Kompletna i zbilansowana
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Smak: Wołowina z indykiem
Receptura bez zbóż
Kompletna i zbilansowana
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Smak: Wołowina z indykiem
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z marchewką |
| Waga: | 300 g |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50%, Warzywa 4% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 4.5%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna z marchewką |
| Waga: | 300 g |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50%, Warzywa 4% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 4.5%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z wątróbką |
| Waga: | 300 g |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Oleje i tłuszcze surowe 4.5%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Cielęcina z warzywami |
| Waga: | 300 g |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50%, Warzywa 4% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 4.5%, Popiół surowy 1.8%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
