| Rodzaj: | Karma |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla królika |
| Waga: | 12 kg |
| Skład podstawowy: | Babka lancetowata, Drożdże browarniane, Ekstrakt z Jukki Schidigera, Fruktooligosacharydy, Jęczmień, Kukurydza... |
| Cechy: | Optymalna zawartość białek, tłuszczy oraz włókien zapewnia idealne trawienie, Pełnoporcjowa... |
| Działanie: | Poprawia trawienie i wchłanianie składników |
| Rodzaj: | Karma |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla królika |
| Waga: | 12 kg |
| Skład podstawowy: | Babka lancetowata, Drożdże browarniane, Ekstrakt z Jukki Schidigera, Fruktooligosacharydy, Jęczmień, Kukurydza... |
| Cechy: | Optymalna zawartość białek, tłuszczy oraz włókien zapewnia idealne trawienie, Pełnoporcjowa... |
| Działanie: | Poprawa kondycji, Poprawia trawienie i wchłanianie składników... |
| Rodzaj: | Karma |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla świnki morskiej |
| Waga: | 12 kg |
| Skład podstawowy: | Babka lancetowata, Białko surowe 12%, Drożdże browarniane, Ekstrakt z Jukki Schidigera, Ekstrakt z papryki... |
| Cechy: | Niska zawartość tłuszczu, Niskokaloryczna, Pełnoporcjowa, Wzmacnia układ odpornościowy |
| Działanie: | Wspiera prawidłowe trawienie |
| Rodzaj: | Karma |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla królika |
| Waga: | 12 kg |
| Skład podstawowy: | Babka lancetowata, Białko surowe 13.5%, Drożdże browarniane, Ekstrakt z Jukki Schidigera, Fosfor 0.4%... |
| Cechy: | Bez brzydkich zapachów, Formuła przeciwko starzeniu, Niska zawartość białka, Niska zawartość tłuszczu, Pełnoporcjowa... |
| Działanie: | Wspiera prawidłowe trawienie |
| Rodzaj: | Przysmaki |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla królika, Dla gryzoni |
| Skład podstawowy: | Marchew, pietruszka, pasternak, nagietek |
Najtańsza dostawa:
12 złote i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
12 złote i 99 groszy

