Popularność
30 produktów
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 5
9 99
U Ciebie
W sklepie pojutrze
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756
Rodzaj: Kabel
Typ: SC-APC - SC-APC
Długość [m]: 0.5
11 99
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 2
9 99
Rodzaj: Kabel
Typ: SC-APC - SC-APC
Długość [m]: 1
10 05
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 3
9 99
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 1
10 00
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 3
11 94
Rodzaj: Kabel
Typ: SC-APC - SC-APC
Długość [m]: 1
10 99
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 3
10 87
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 2
9 99
Rodzaj: Kabel
Typ: SC/APC - SC/UPC
Długość [m]: 10
12 81
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 2
Taniej o 2
11 , 99
9 99
Rodzaj: Kabel
Typ: SC/APC - SC/UPC
Długość [m]: 0.5
12 13
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 0.5
10 76
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 2
11 26
Rodzaj: Kabel
Typ: SFP+ - SFP+
Długość [m]: 3
49 99
Rodzaj: Kabel
Typ: SC/APC - SC/UPC
Długość [m]: 1
10 05
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 5
Taniej o 3
22 , 99
19 99
Rodzaj: Kabel
Typ: SC/APC - SC/UPC
Długość [m]: 5
11 23
Rodzaj: Kabel
Typ: SC/APC
Długość [m]: 2
Taniej o 4 , 45
14 , 44
9 99
Rodzaj: Kabel
Typ: SC/UPC
Długość [m]: 2
Taniej o 2 , 01
7 , 00
4 99
Rodzaj: Kabel
Typ: SC/UPC - SC/UPC
Długość [m]: 1
Taniej o 0 , 56
12 , 56
12 00
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 10
Taniej o 1 , 34
21 , 33
19 99
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 0.5
8 00
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 10
21 78
Rodzaj: Kabel
Typ: RJ-45 - RJ-45
Długość [m]: 1
Taniej o 2 , 19
12 , 18
9 99
Rodzaj: Kabel
Typ: Sieciowy F/UTP
Długość [m]: 305
499 99
Rodzaj: Kabel
Typ: SC/UPC
Długość [m]: 2
Taniej o 5
9 , 99
4 99
Rodzaj: Kabel
Typ: SC/APC - SC/UPC
Długość [m]: 2
Taniej o 0 , 75
11 , 00
10 25
Rodzaj: Kabel
Typ: SC-APC - SC-APC
Długość [m]: 2
11 98

Poradniki eksperta

Komputery i tablety
Aktualnie monitor podłączamy do komputera za pośrednictwem jednego z dwóch dostępnych standardów. Może to być złącze HDMI lub DisplayPort. Na jaki rodzaj interfejsu się zdecydować? DisplayPort, czy HDMI? Wyjaśniamy poniż...
TV, Audio i RTV
Możliwości techniczne wykorzystywanych przez nas urządzeń stale rosną. Rozwijają się również standardy złącz, które używane są do łączenia sprzętów. Jednym z kroków naprzód było wprowadzenie HDMI ARC. Co to takiego i co ...

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756