| Dedykowane do laptopów: | Uniwersalny |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 20 |
| Zasilanie: | DC 5V, USB |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Model producenta: Niebieskie podświetlenie
Model producenta: Niebieskie podświetlenie
Taniej o 5,00 zł
89,90 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
69,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Dedykowane do laptopów: | Uniwersalny |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 20 |
| Zasilanie: | DC 5V, USB |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 10,00 zł
59,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
59,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Dedykowane do laptopów: | Uniwersalny |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 26 |
| Zasilanie: | USB |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 20,00 zł
147,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
119,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Dedykowane do laptopów: | Uniwersalny |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 15 |
| Zasilanie: | DC 5V, USB |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Dedykowane do laptopów: | 15.6 |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 21 |
| Zasilanie: | USB |
| Regulowany kąt nachylenia: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 5,00 zł
39,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
39,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij



