| Rodzaj: | Zestaw montażowy |
|---|---|
| Kompatybilność: | Szafy 19" |
Sugerowana cena producenta:
45,99 zł
| Rodzaj: | Panel wentylacyjny |
|---|---|
| Kompatybilność: | Szafy 19" |
| Rozmiar: | 1U |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
389 zł
Taniej o 9,01 zł
29,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
29,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Rodzaj: | Panel szczotkowy |
|---|---|
| Kompatybilność: | Szafy 10", Szafy wiszące |
| Rozmiar: | 1U |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
| Rodzaj: | Termostat zamykający |
|---|---|
| Kompatybilność: | Szafy 10", Szafy 19" |
| Rozmiar: | 2.5U |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
| Rodzaj: | Panel wentylacyjny |
|---|---|
| Kompatybilność: | Szafy 19" |
| Rozmiar: | 1U |
| Mocowanie: | Czteropunktowe do szyn rackowych |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Rodzaj: | Panel szczotkowy |
|---|---|
| Kompatybilność: | Szafy 10", Szafy wiszące |
| Rozmiar: | 1U |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
11,99 zł
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| Rodzaj: | Termostat zamykający |
|---|---|
| Kompatybilność: | Szafy 10", Szafy 19" |
| Rozmiar: | 2.5U |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
21,99 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

