| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
|---|---|
| Złącza: | Pigtail - SC/APC |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Średnica kabla [mm]: | 0.9 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 10 mm, Reflektancja RL APC: mniej niż 60 dB, Starty odzysku: 60... |
| Kolor: | Zielony |
| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
|---|---|
| Złącza: | Pigtail - LC/UPC |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Średnica kabla [mm]: | 0.9 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 10 mm, Reflektancja RL APC: mniej niż 60 dB... |
| Kolor: | Żółty |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
|---|---|
| Złącza: | Pigtail - SC/UPC |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Średnica kabla [mm]: | 0.9 |
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat: CE, Certyfikat: RoHS, Minimalny promień zgięcia: 10 mm, Plug&Play, Reflektancja RL APC: mniej niż 60 dB... |
| Kolor: | Niebieski |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
|---|---|
| Złącza: | Pigtail - SC/UPC |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Średnica kabla [mm]: | 0.9 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 10 mm, Reflektancja RL APC: mniej niż 60 dB, Starty odzysku: 60... |
| Kolor: | Niebieski |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
|---|---|
| Złącza: | Pigtail - SC/APC |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Długość [m]: | 1 |
| Średnica kabla [mm]: | 0.9 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 10 mm, Reflektancja RL APC: mniej niż 60 dB... |
| Kolor: | Żółty |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ światłowodu: | Wielomodowy |
|---|---|
| Złącza: | Pigtail - SC/UPC |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Długość [m]: | 2 |
| Średnica kabla [mm]: | 0.9 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 10 mm, Reflektancja RL APC: mniej niż 60 dB... |
| Kolor: | Niebiesko-szary |
Taniej o 6,01 zł
9,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
9,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.



