| Typ półki: | Stała |
|---|---|
| Typ szafy: | Stojąca |
| Kompatybilność: | Uniwersalna |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 9,01 zł
49,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
49,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ półki: | Stała |
|---|---|
| Typ szafy: | Stojąca |
| Kompatybilność: | Uniwersalna |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Kolor: | Szary |
Taniej o 9,01 zł
49,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
49,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ półki: | Stała |
|---|---|
| Typ szafy: | Stojąca |
| Kompatybilność: | Uniwersalna |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 6,01 zł
64,37 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
56,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ półki: | Wysuwana |
|---|---|
| Typ szafy: | Stojąca |
| Kompatybilność: | Uniwersalna |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 19,10 zł
119,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.

