| Typ półki: | Wysuwana |
|---|---|
| Typ szafy: | Stojąca |
| Kompatybilność: | Szafy Lanberg (o głębokości 800 mm) |
| Mocowanie: | Boczne czteropunktowe |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Kolor: | Czarny |
| Typ półki: | Wysuwana |
|---|---|
| Typ szafy: | Stojąca |
| Kompatybilność: | Szafy Lanberg (o głębokości 600 mm) |
| Mocowanie: | Boczne czteropunktowe |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| Typ półki: | Wysuwana |
|---|---|
| Typ szafy: | Stojąca |
| Kompatybilność: | Uniwersalna |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 19,10 zł
119,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ półki: | Wysuwana |
|---|---|
| Typ szafy: | Stojąca |
| Kompatybilność: | Szafy Lanberg (o głębokości 1000 mm) |
| Mocowanie: | Boczne czteropunktowe |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
169 zł


