| Typ wkładki: | SFP |
|---|---|
| Typ złącza: | SC/PC |
| Prędkość transmisji: | 1.25 Gb/s |
| Zasięg transmisji: | 3 km |
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat: CE, Certyfikat: RoHS |
| Kolor: | Srebrny |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
60,99 zł
Cena przed kodem
49,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Typ wkładki: | SFP |
|---|---|
| Typ złącza: | RJ-45 |
| Prędkość transmisji: | 1.25 Gb/s |
| Zasięg transmisji: | 100 m |
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat: CE, Certyfikat: FCC, Certyfikat: RoHS, Materiał wykonania: metal |
| Kolor: | Srebrny |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 5,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
49,99 zł
Cena przed kodem
49,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Typ wkładki: | SFP |
|---|---|
| Typ złącza: | LC/UPC |
| Prędkość transmisji: | 1.25 Gb/s |
| Zasięg transmisji: | 20 km |
| Dodatkowe informacje: | DOM (Digital Optical Monitoring), Hot plugging, Plug&Play, Zestaw 2 wkładek |
| Kolor: | Srebrny |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
39,99 zł
Cena przed kodem
39,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Typ wkładki: | QSFP28 |
|---|---|
| Typ złącza: | LC/UPC |
| Prędkość transmisji: | 100 Gb/s |
| Zasięg transmisji: | 2 km |
| Kolor: | Srebrno-zielony |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 57,40 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
574,00 zł
Cena przed kodem
573,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Typ wkładki: | SFP28 |
|---|---|
| Typ złącza: | LC/UPC |
| Prędkość transmisji: | 25 Gb/s |
| Zasięg transmisji: | 100 m |
| Dodatkowe informacje: | DOM (Digital Optical Monitoring), Hot plugging, Plug&Play, Zestaw 2 wkładek |
| Kolor: | Srebrny |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
129,99 zł
Cena przed kodem
119,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Typ wkładki: | SFP+ |
|---|---|
| Typ złącza: | LC/UPC |
| Prędkość transmisji: | 10 Gb/s |
| Zasięg transmisji: | 300 m |
| Dodatkowe informacje: | Kompatybilna z HP/Aruba, Plug&Play, Pobór mocy: 1 W |
| Kolor: | Srebrny |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 13,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
129,99 zł
Cena przed kodem
129,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Typ wkładki: | SFP+ |
|---|---|
| Typ złącza: | RJ-45 |
| Prędkość transmisji: | 10 Gb/s |
| Zasięg transmisji: | 1 km |
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat: CE, Certyfikat: RoHS |
| Kolor: | Srebrny |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 16,16 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
200,99 zł
Cena przed kodem
197,05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij



