| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| 1500 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 70 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Kratka, Szuflada |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Podgrzewanie, Smażenie, Wskaźnik czasu... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa HISENSE HAF1900D 7l z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| 1800 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Odgrzewanie, Rozmrażanie, Suszenie... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa, Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 7.2 | |
| 2000 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa, Płyta grillowa |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja HomeID, Automatyczne wyłączenie, Chłodna w dotyku obudowa i uchwyt, Cyfrowy ekran dotykowy... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| 2750 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 9 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
| Funkcje dodatkowe: | 12 automatycznych programów, Aplikacja HomeID, Automatyczne wyłączenie, Chłodna w dotyku obudowa i uchwyt... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| 1600 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.25 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 8 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Nienagrzewające się uchwyty... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 8.5 | |
| 1700 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 205 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Dwie niezależne strefy gotowania, Funkcja synchronizacji, Grillowanie, Pieczenie... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| 2700 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 8 programów gotowania, Automatyczne wyłączenie, Niezależne ustawienia gotowania dla 2 komór, Podświetlane wnętrze... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| 5.7 | |
| 1760 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Pojemnik do gotowania, Taca |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Gotowanie, Pieczenie, Podgrzewanie, Rozmrażanie, Smażenie, Suszenie... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| 1750 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 12 automatycznych programów smażenia, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Nienagrzewające się uchwyty... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź

