| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| 1800 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 12 automatycznych programów, Chłodna w dotyku obudowa i uchwyt, Duszenie, Dźwiękowy sygnał gotowości... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| 1800 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
| Funkcje dodatkowe: | 12 automatycznych programów, Aplikacja mobilna, Chłodna w dotyku obudowa i uchwyt, Duszenie... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| 2000 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 230 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Kratka |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 12 automatycznych programów, Funkcja pauzy, Inteligentne gotowanie AI, Łączność WIFI i sterowanie za pomocą smartfona... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| 2700 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 8 programów gotowania, Automatyczne wyłączenie, Niezależne ustawienia gotowania dla 2 komór, Podświetlane wnętrze... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| 2400 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 11 programów gotowania, Cool Touch, Cyfrowy panel sterowania, Funkcja dehydratora, Funkcja synchronizacji, Max Crisp... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| 2000 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Płyta grillowa |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Podświetlane wnętrze, Równomierne rozprowadzanie ciepła |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź

