| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| 1700 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Grillowanie, Rozmrażanie, Smażenie, Suszenie |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| 2700 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.9 |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 200 °C, 80 - 230 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Płyta do pizzy |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
| Funkcje dodatkowe: | Air Fry, Funkcja DuoHeat z podwójną grzałką, Funkcja piekarnika, Funkcja Pizza Stone z kamieniem do pizzy |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| 2700 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.9 |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 200 °C, 80 - 230 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Płyta do pizzy |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
| Funkcje dodatkowe: | Air Fry, Funkcja DuoHeat z podwójną grzałką, Funkcja piekarnika, Funkcja Pizza Stone z kamieniem do pizzy |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź

