| Rodzaj: | Etui + szkło |
|---|---|
| Kompatybilność: | Apple Watch (42 mm), Apple Watch 2 (42 mm), Apple Watch 3 (42 mm) |
| Materiał wykonania: | Poliwęglan, Szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Etui + szkło |
|---|---|
| Kompatybilność: | Apple Watch (42 mm), Apple Watch 2 (42 mm), Apple Watch 3 (42 mm) |
| Materiał wykonania: | Szkło hartowane, TPU |
| Kolor: | Przezroczysty |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Etui |
|---|---|
| Kompatybilność: | Apple Watch (42 mm), Apple Watch 2 (42 mm), Apple Watch 3 (42 mm) |
| Materiał wykonania: | PC |
| Kolor: | Przezroczysty |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



