USB
WI-FI
WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE
DAB / DAB+
DLA DZIECI
| Odtwarzacz płyt: | Nie |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 5 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Bezprzewodowe streamowanie po Bluetooth
Możliwość ładowania telefonu poprzez USB
Bezprzewodowe streamowanie po Bluetooth
Możliwość ładowania telefonu poprzez USB
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
w sklepie
| Odtwarzacz płyt: | CD, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, MP3, WAV |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 40 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, MP3, WAV |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 24 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Taniej o 203,41 zł
849,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
849,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 40 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, MP3 |
| Radio: | DAB, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



