Popularność
30 produktów
Rodzaj: Klocki drewniane
Seria: World
Liczba elementów [szt]: 1
Wiek: 3+
Płeć: Chłopiec
Taniej o 3 , 51
31 , 50
27
99
U Ciebie Nowość
W sklepie w sobotę
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756
Rodzaj: Klocki drewniane
Seria: Świnka Peppa
Liczba elementów [szt]: 10
Wiek: 2+
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
146
92

Klocki drewniane


Klocki drewniane to doskonała alternatywa dla tych, którzy wolą naturalne materiały zamiast plastiku. Tego typu zabawka odznacza się innym ciężarem, chłodnym, przyjemnym w dotyku materiałem, dającym całkiem inne doznania sensoryczne niż popularne klocki z plastiku. Co więcej, dobre klocki drewniane są niezwykle wytrzymałe, co sprawia, że są radością niemal dla całych pokoleń. I na szczęście, jest to też zabawka niezwykle uniwersalna, która od wielu lat nie wychodzi z mody. Bawią się nią zarówno najmłodsze, jak i starsze dzieci czy nastolatkowie – albo i całe rodziny.


Bogactwo form i kształtów


Wielu osobom klocki z drewna kojarzyć się mogą z monotonnymi, mało estetycznymi bloczkami, z których da się zbudować jedynie proste konstrukcje. Nie ma nic bardziej mylnego. Producenci nowoczesnych klocków tworzą niezwykle wyszukane, zaawansowane elementy, z których dzieci mogą wyczarować naprawdę skomplikowane formy, takie jak długie tory kolejowe, pełne zakrętów, podjazdów i spadków.

Dzięki różnorodnym zestawom klocków drewnianych mały budowniczy może wcielić się w rolę maszynisty pociągu, rolnika, który wiezie siano z pola – i nie tylko.


Dla małych i dużych – jakie klocki drewniane dla dzieci?


W przypadku wszystkich klocków, tak i w przypadku klocków drewnianych, podstawową zasadą jest dobieranie wielkości elementów do wieku dzieci. Na każdym zestawie klocków zawsze znajdziemy dokładną informację o tym, dla jakich maluchów jest on przeznaczony. Do najpopularniejszych klocków z drewna zaliczyć można klocki marki Brio – znanego na całym świecie producenta zabawek dla dzieci. Jednym z kluczowych aspektów, jakie Brio bierze pod uwagę, tworząc swoje klocki, jest bezpieczeństwo użytkowników, wysoka jakość oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci przez zabawę z wyraźnym walorem edukacyjnym.


Rezultatem tych dążeń jest m.in. seria World, w ramach której dostępne są przeróżne elementy, z których zbudować można zaawansowane konstrukcje: tory, obrotnice, mosty, tunele, zajezdnie, przejazdy, podjazdy i nie tylko. Takie klocki pozwalają odkrywać własną kreatywność i zdolność przewidywania. Poza tym, że gracz może cieszyć się po prostu z budowania oraz obserwacji przejazdów kolejki, może także aktywnie zmieniać bieg pociągu – na przykład przestawiając obrotnicę, czy przesuwając dźwignię zwrotnicy. 


Elementy dodatkowe


W zestawach klocków znaleźć można również figurki ludzkich postaci, dzięki którym mały budowniczy może stać się maszynistą czy kierowcą dźwigu, który może podnieść do góry różne elementy. Zestawy klocków komponowane są tak, by można było wybrać ten aktualnie odpowiadający potrzebom i umożliwiający ciekawe formy rozbudowy fantastycznego świata z klocków. Możesz wybrać na przykład ciekawe elementy dodatkowe, jak dzwonek, kolejka czy port przeładunkowy, albo po prostu zestawy torów, które wydłużą przejazd kolejki. Seria klocków World przeznaczona jest dla dzieci od lat trzech, ale bogactwo elementów na pewno zachęci do aktywności nawet całe rodziny, gwarantując świetną zabawę przez długi czas.


Zobacz także inne produkty z kategorii Zabawki: klocki LEGO, klocki plastikowe, gry planszowe, gry logiczne, gry karciane, puzzle, puzzle 3D, figurki kolekcjonerskie, figurki dla dzieci, lalki Barbie, lalki Enchantimals, akcesoria dla lalek, samochody zabawkowe oraz tory samochodowe dla dzieci i samochody zdalnie sterowane.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756