Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Plac Budowy

Kod: 432628
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Rodzaj: Klocki plastikowe
  Seria: Mega Bloks
  Liczba elementów [szt]: 30
  Wiek: 1+
  Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
  Zobacz cały opis
  Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Plac Budowy
  Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Plac Budowy
  79
  99
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Wielogodzinna kreatywna zabawa

  Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane chwile

  Mamy przyjemność przedstawić KLOCKI MEGA BLOKS KLOCKI A KUKU PLAC BUDOWY ZABAWKA DO BUDOWANIA GRV37. Jest to zestaw, który służy do zabawy na placu budowy. W opakowaniu znajdują się dwa zwierzaki – zebra i hipopotam. Ich ruchome łapki sprawiają, że każde dziecko będzie miało uśmiech od ucha do ucha. Dźwig można obracać o 360°, a do wywrotki wrzucać klocki, które mogą imitować na przykład gruz.

  KLOCKI MEGA BLOKS KLOCKI A KUKU PLAC BUDOWY ZABAWKA DO BUDOWANIA GRV37 Wielogodzinna kreatywna zabawa Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane chwile

  Możliwość łączenia z innymi zestawami

  Zestaw jest kompatybilny z innymi liniami Mega Bloks Firs Builders. Dzięki temu dzieci mogą tworzyć nieskończone historie i poznawać nowe rzeczy ze świata. Wykorzystanie ruchomych elementów z pewnością pomoże w nauce zręczności i pobudzi kreatywność.

  KLOCKI MEGA BLOKS KLOCKI A KUKU PLAC BUDOWY ZABAWKA DO BUDOWANIA GRV37 Możliwość łączenia z innymi zestawami

  Zawartość opakowania

  Zestaw składa się z dwóch zwierzątek. Każde z nich robi rozweselające „a kuku”. Dzięki temu zabawa jest wyjątkowo ciekawa i sprawia radość maluchom. Zjeżdżalnia urozmaica całą budowlę. Pozwala, aby dziecko zdecydowało, w jaki sposób jego zwierzęta będą spędzać czas podczas rozrywki.W opakowaniu znajdziesz również podstawę na kółka oraz jedno akcesorium. Każdy z nich jest niezwykle wytrzymały, więc nie musisz obawiać się o przypadkowe zniszczenie.

  KLOCKI MEGA BLOKS KLOCKI A KUKU PLAC BUDOWY ZABAWKA DO BUDOWANIA GRV37 Zawartość opakowania

  Ruchome elementy

  Dołączona do zestawu zebra i hipopotam mają ruchome łapki. Gdy dziecko położy je na odpowiednim klocku, może zobaczyć, jak robią one ruch zasłaniający i odsłaniający pyszczek. Jest to niezwykle zabawne dla najmłodszych. Zabawa w „a kuku” pozwala na długie godziny spędzone z klockami Mega Bloks. Każde zwierzątko może również zjeżdżać na zjeżdżalni. W zestawie jest wywrotka, która może pomieścić sporo klocków. Dźwig można obracać, co z pewnością spodoba się najmłodszym. Dzięki tym elementom zabawa nabiera nowego znaczenia. Każda pociecha będzie z zaciekawieniem sprawdzać ruchome elementy na placu budowy.

  KLOCKI MEGA BLOKS KLOCKI A KUKU PLAC BUDOWY ZABAWKA DO BUDOWANIA GRV37 Ruchome elementy

  Rozwijanie nowych umiejętności

  Zabawa w połączeniu z nauką jest z pewnością pożyteczna. Dlatego, decydując się na zestaw Mega Bloks, możesz wesprzeć swoje dziecko w procesie rozwijania nowych umiejętności. Klocki pomagają w doskonaleniu zręczności. Umiejętności motoryczne to jedne z ważniejszych, o które trzeba zadbać od najmłodszych lat. Maluchy bawiące się klockami ćwiczą je za każdym razem, gdy sięgają po jeden z elementów. Co więcej, zestaw może pomóc w nauce kolorów oraz nazw maszyn. Rodzice mogą na przykładzie pokazywać, do czego służy dźwig czy wywrotka. Taki sposób na naukę będzie znacznie przyjemniejszy.

  KLOCKI MEGA BLOKS KLOCKI A KUKU PLAC BUDOWY ZABAWKA DO BUDOWANIA GRV37 Rozwijanie nowych umiejętności

  Wyraziste kolory elementów

  Klocki Mega Bloks są bardzo kolorowe. Każdy element zwraca uwagę najmłodszych odbiorców. Jest to ich wielki plus, ponieważ maluchy mogą zacząć postrzegać świat w wielu odcieniach. Dzięki wykorzystaniu niebieskiego, czerwonego, żółtego oraz pomarańczowego koloru budowanie jest znacznie łatwiejsze. Dziecko może samo zdecydować, z którego klocka zrobi dach, a z którego podstawę swojego budynku. Czapeczki dla zwierzaków również odróżniają się swoim odcieniem. Co więcej, nauczą one bezpieczeństwa. Rodzice mogą w ten sposób wytłumaczyć swoim pociechom, jak ważne jest noszenie okrycia głowy na miejscu budowy.

  KLOCKI MEGA BLOKS KLOCKI A KUKU PLAC BUDOWY ZABAWKA DO BUDOWANIA GRV37 Wyraziste kolory elementów

  Dane techniczne

  Parametry

  Rodzaj Klocki plastikowe
  Seria Mega Bloks
  Liczba elementów [szt] 30
  Materiał Tworzywo sztuczne
  Płeć Chłopiec, Dziewczynka
  Wiek 1+
  Waga z opakowaniem [g] 1000
  Wymiary opakowania [mm] 380 x 290 x 80
  Gwarancja 24 miesiące
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim

  Producent

 • Nazwa producenta/importera FISHER PRICE
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Plac Budowy
  Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Plac Budowy
  79
  99
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756