Popularność
30 produktów
Rodzaj: Akcesorium
Typ: Akcesoria dla lalek
Seria: Kabriolet
Kod producenta: HBT92
Wiek: 3+
88 40
91,33 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
89,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
91,33 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
89,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
U Ciebie
W sklepie w poniedziałek
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Rodzaj: Lalka Barbie
Typ: Lalka z akcesoriami
Seria: Extra Minis
Kod producenta: HPT56
Wiek: 3+
Rodzaj: Akcesorium
Typ: Akcesoria dla lalek
Seria: Moja pierwsza Barbie
Kod producenta: HMM65
Wiek: 3+
143 84
Rodzaj: Lalka Barbie
Typ: Lalka z akcesoriami
Seria: Extra Minis
Kod producenta: HPB20
Wiek: 3+
69 99
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Poradniki eksperta

Konsole i gry
Lalka Barbie to ulubiona zabawka wielu pokoleń. Te najpopularniejsze lalki dla dziewczynek na przestrzeni czasu przeszły niejedną metamorfozę. Dostępne są w wielu wersjach. Zabawki te bardzo często występują w zestawach ...

Lalka Mattel w Media Expert


Mattel jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów zabawek dla dzieci. Najpopularniejszą serią produktów firmy Mattel, a przy okazji prawdopodobnie najpopularniejszą zabawką dla dziewczynek (choć nie tylko) jest lalka Barbie. Barbie stała się marką samą w sobie i choć na przestrzeni lat zmienia się coraz bardziej, pozostaje symbolem świetnej zabawy i solidności wykonania dla kilku pokoleń. Czym wyróżniają się Barbie i jaka lalka Mattel będzie najbardziej odpowiadała Twojemu dziecku?


Wytrzymałość i dbałość o szczegóły


Każda lalka Mattel, nie tylko te z serii Barbie, wyróżnia się wyjątkową jakością wykonania oraz niesamowitą dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły. Dzięki trwałości i solidności wykonania lalka Mattel może służyć Twojemu dziecku latami, a precyzja, z jaką została zaprojektowana każda zabawka, nie pozwoli się znudzić nawet najbardziej ruchliwym dzieciom. W ofercie marki Mattel znajdziesz zarówno pojedyncze lalki (np. Barbie Made to Move czy Barbie Astronautka Samantha Cristoforetti), jak i całe zestawy, zarówno większe, jak i mniejsze. Która lalka Mattel będzie najbardziej odpowiadać Twojemu dziecku?


Liczne zestawy do wyboru


Mattel słynie z produkcji wielu różnych zestawów: niektóre z lalkami, a inne jako same gadżety, które możesz dokupić do posiadanej przez Twoje dziecko zabawki. Idealnym prezentem może być zakup pełnego zestawu z lalką Mattel, gadżetami tematycznymi oraz domkiem lub samochodem. W ten sposób zafundujesz dziecku liczne godziny wspaniałej zabawy. Zobacz także produkty z kategorii: lalki Harry Potter, lalka interaktywna, lalka dla 2-latki, lalka Barbie Extra, lalka dla rocznej dziewczynki, lalka z akcesoriami, Cave Club lalka, lalka dla 4-latki, lalki Barbie Fashionistas, lalka Barbie Color Reveal, lalki Disney, lalka Polly Pocket, lalka dla 6-latki, lalka Barbie Dreamtopia i LOL Surprise.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756