| Pojemność [ml]: | 2000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Wygodny uchwyt, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 2000 ml |
| Pojemność [ml]: | 2000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Wygodny uchwyt, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 2000 ml, 1 x wkład chłodzący |
| Pojemność [ml]: | 2000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Hermetyczny, Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 2000 ml |
| Pojemność [ml]: | 2000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | 100% szczelności, Bezpieczny transport żywności, Hermetyczny, Łatwe czyszczenie, Wodoszczelny... |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 2000 ml, 1 x przegródka |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 2000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Hermetyczny, Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 2000 ml |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 2000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Hermetyczny, Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 2000 ml |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 2000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Hermetyczny, Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 2000 ml |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 2000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Hermetyczny, Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 2000 ml |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 2000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Hermetyczny, Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 2000 ml |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 2000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Przylegająca uszczelka, Regulowane przegrody, Wyjmowana uszczelka |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 2000 ml, 1 x wkład chłodzący |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


