| Seria: | Aurelia |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 6 x filiżanka 220 ml, 6 x spodek 15 cm |
| Seria: | Poppies |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 6 x filiżanka 220 ml, 6 x spodek 15 cm |
| Seria: | Kubiko |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x cukierniczka z pokrywką 130 ml, 1 x dzbanek do kawy/herbaty z pokrywką 750 ml, 1 x mlecznik 230 ml... |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Seria: | Pola |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 6 x filiżanka 220 ml, 6 x spodek 14 cm |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Seria: | Rosalia |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 6 x filiżanka 200 ml, 6 x spodek 17 cm |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Seria: | Pola |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 6 x filiżanka 230 ml, 6 x spodek 14 cm, 6 x talerz deserowy 16.5 |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Seria: | Vergo |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 6 x filiżanka 220 ml, 6 x spodek 15 cm |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Seria: | Clara |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 6 x filiżanka 220 ml, 6 x spodek 15 cm |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Seria: | Fiori |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 6 x filiżanka 220 ml, 6 x spodek 15 cm |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

