Popularność
30 produktów

Do 20 rat 0% RRSO 0%.

Moc [W]: 35
Prędkość obrotowa [obr/min]: 30000
Typ frezów: Kamienne
Długa żywotność silnika
Duża precyzja wykonania
Kolor: Biały
229 , 00
199 99
33,33 zł x 6 rat 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 229 , 00  zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 229 , 00  zł
U Ciebie Nowość
W sklepie w sobotę
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Prędkość obrotowa [obr/min]: 10500
Typ frezów: Kamienne
71 , 00
67 99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 71 , 00  zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 71 , 00  zł
Moc [W]: 65
Prędkość obrotowa [obr/min]: 35000
Typ frezów: Kamienne
479 00
Prędkość obrotowa [obr/min]: 5000
Typ frezów: Kamienne
204 55
Moc [W]: 35
Prędkość obrotowa [obr/min]: 30000
Typ frezów: Kamienne
Kolor: Czarny
189 99
U Ciebie
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Prędkość obrotowa [obr/min]: 10300
Typ frezów: Kamienne
49 99
U Ciebie
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Poradniki eksperta

Małe AGD
Lokówka jest jednym z najpopularniejszych urządzeń do stylizacji włosów. Wybór modeli w sklepach jest bardzo duży. Choć pozornie lokówka jest sprzętem nieskomplikowanym, to poszczególne urządzenia mogą być niezwykle zróż...
Małe AGD
Frezarka do paznokci to wielofunkcyjne urządzenie, które znacznie ułatwia wykonywanie manicure’u i pedicure’u. Zastępuje pilnik, polerkę, cążki i tarkę. Wszystkie czynności wykonuje się nią stosunkowo szybko i dokładnie....
Małe AGD
Masz proste włosy, ale od dawna marzysz o pięknych falach lub bujnych lokach? Nic trudnego – od czego jest lokówka? Ranking, który przygotowaliśmy, prezentuje dziewięć ciekawych urządzeń znanych producentów. Zestawienie ...
Małe AGD
Lokówka do włosów to jedno z podstawowych urządzeń do domowej stylizacji włosów. Choć jego przeznaczeniem jest przede wszystkim kręcenie włosów, to jednak przy jego pomocy stworzyć można znacznie więcej fryzur – od najba...
Najczęściej zadawane pytania
Na co zwrócić uwagę przy zakupie frezarki do paznokci?

Decydując się na zakup frezarki do paznokci, należy wziąć pod uwagę co najmniej kilka aspektów technicznych. Kluczową sprawą bez wątpienia jest liczba obrotów na minutę. Świadczy to o wydajności urządzenia. Najlepsze modele oferują nawet 30 tysięcy obrotów na minutę pracy. Warto, żeby sprzęt dysponował również regulacją mocy działania. Ponadto kluczową sprawą jest bez wątpienia ergonomia. Urządzenie powinno być wygodne w obsłudze, nawet przez wiele godzin. Ważny jest także sposób zmiany frezów, który powinien być łatwy i bezproblemowy. Sprawdź także kształt głowicy frezarki. Powinna ona dobrze leżeć w dłoni, żeby nie męczyć użytkownika. Ważną sprawą jest również regulacja kierunku pracy. To bardzo ważne zwłaszcza wtedy, gdy samodzielnie zdejmujesz poprzednią stylizację paznokci. Sprawdź także moc urządzenia. Na użytek domowy wystarczy około 30 W, zaś do salonu kosmetycznego mniej więcej 45. Baza frezarki może być duża, gdyż i tak będzie leżała na blacie, nie przeszkadzając w pracy.

Czy frezarka niszczy paznokcie?

Panuje przekonanie, że ściąganie hybrydy za pomocą frezarki może zniszczyć paznokcie. To jednak nie jest prawdą. Wystarczy, że frezowanie będzie wykonane prawidłowo i przez doświadczoną osobę. Po spiłowaniu wcześniej nałożonego lakieru należy sprawdzić, czy na paznokciu znajdują się jeszcze pozostałości po hybrydzie. Te, których nie da się usunąć za pomocą frezarki, trzeba rozmoczyć w acetonie. W ten sposób usunięcie poprzedniej stylizacji będzie proste i nie uszkodzi płytki paznokcia.

Czy do hybryd potrzebna jest frezarka?

Frezarka do paznokci bardzo ułatwia usuwanie stylizacji hybrydowych. Wystarczy wykorzystać specjalny frez kosmetyczny, który służy do tego rodzaju prac. Dzięki temu usuwanie hybrydy jest bardzo szybkie i pozwala szybko przejść do przygotowywania kolejnego projektu. W innym wypadku usunięcie lakieru musi być wykonane ręcznie za pomocą acetonu, folii aluminiowej i wacików. Jest to o wiele bardziej czasochłonny sposób.

Frezarka do paznokci – kto powinien kupić?


Dbasz o swoje paznokcie? A może prowadzisz salon kosmetyczny? W obu przypadkach niezbędnym dla Ciebie sprzętem może być frezarka do paznokci. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w działalności gospodarczej, jak i wyłącznie wówczas, jeśli chcesz samodzielnie pielęgnować swoje paznokcie. Frezarka do paznokci ma wiele zastosowań. Łatwo zdejmiesz za jego pomocą hybrydę, uzyskasz oczekiwaną długość i kształt paznokci. 


Frezarka znakomicie sprawdzi się przy manicure i pedicure. Jest to rozwiązanie, które będzie pomocne w przypadku niemal każdych paznokci, a szczególnie wymagających pod względem pielęgnacji, łamliwych i delikatnych, a także zawsze wtedy, gdy pilnik nie wystarcza do uzyskania oczekiwanego efektu. Zatem frezarkę do paznokci możesz kupić bez względu na to, czy zawodowo zajmujesz się manicure i pedicure, czy dbasz wyłącznie o swoje paznokcie. W jednym i drugim przypadku z pewnością docenisz to rozwiązanie!


Frezarka do paznokci – co potrafi?


Wiesz już, że frezarka do paznokci może być przydatnym sprzętem dla każdego, kto dba o paznokcie swoje lub wykonuje manicure i pedicure dla klientek. Co dokładnie potrafi takie urządzenie? Jak wspominaliśmy, z pomocą frezarki ściągniesz manicure hybrydowy, ale również usuniesz resztki po żelach. Możesz wygładzić skórę wokół paznokci i usunąć skórki. Kolejnym efektem, jaki możesz uzyskać, jest wypolerowanie płytki i jej zmatowienie, a także nadanie paznokciom oczekiwanego kształtu. 


Pamiętaj jednak o tym, że zanim rozpoczniesz korzystanie z frezarki, musisz się do tego przygotować. W sieci znajdziesz filmiki instruktażowe, z których dowiesz się, jak korzystać z tego sprzętu, żeby uzyskać zadowalające rezultaty. Jeśli zaczniesz używać go bez jakiegokolwiek przygotowania, to możesz łatwo zaszkodzić swoim paznokciom. Dlatego poświęć jak najwięcej czasu na naukę obsługi frezarki do paznokci, a jego możliwości być może nawet przerosną Twoje oczekiwania. Najpierw musisz jednak wybrać odpowiedni sprzęt.


Frezarka do paznokci – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?


Jeśli wybierasz produkt do zastosowań profesjonalnych, który będzie intensywnie eksploatowany, to zdecyduj się na urządzenie o bardzo dobrych parametrach. Słabszy i tańszy sprzęt wystarczy, jeśli potrzebujesz go jedynie do pracy nad swoimi paznokciami. Pierwszym ważnym kryterium wyboru frezarki do paznokci jest moc urządzenia, od której zależy siła pracy frezu. Do użytku domowego wystarczy około 35 W, ale do wykonywania profesjonalnych usług wybierz sprzęt o mocy powyżej 40 W. 


Kolejny istotny parametr to obroty, a przydatną funkcją frezarki do paznokci jest możliwość regulacji ich kierunku. Prędkość urządzenia powinna wynosić powyżej 20 000 obr/min. Warto również sugerować się wagą i wymiarami sprzętu – ma to szczególne znaczenie, jeśli frezarkę do paznokci musisz wozić do klientek. Masz wątpliwości, czy potrzebujesz tego urządzenia? Nie wiesz, który produkt wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję. Zobacz także produkty z kategorii: lampy do paznokci, zestawy do paznokci, pilniki elektryczne, urządzenia do mikrodermabrazji oraz urządzenia do peelingu kawitacyjnego i depilatory laserowe.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756