ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Kaczka z ziemniakami |
| Waga: | 2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 32%, Hydrolizowane białko zwierzęce, Popiół surowy 7.5%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.95%, Magnez 0.08%, Minerały, Potas 0.6%, Sód 0.45%, Wapń 1.3% |
| Skład: | Suszone mięso drobiowe 25%, Kaczka 4%, Kukurydza pełnoziarnista, Łuski i nasiona babki płesznik, Skwarki... |
Z pyszną kaczką dla wybrednych kotów
Zapobiega powstawaniu kul włosowych
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Z pyszną kaczką dla wybrednych kotów
Zapobiega powstawaniu kul włosowych
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 20 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 10%, Zawartość tłuszczu 12% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, DL-metionina, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina A, Witamina D3... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Surowy błonnik 2%, Drożdze... |
W apce taniej
120,00 zł
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 800 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 37%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.24%, Olej z łososia 3%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.5%, Fruktooligosacharydy, Jod, L-metionina, Magnez 0.02%, Mangan, Miedź, Selen... |
| Skład: | Ryż, Suszony indyk 12%, Hydrolizowana wątróbka z kurczaka, Suszona jagnięcina 26%, Suszony miąższ jabłkowy... |


