| Kategoria wzrostowa: | 40-150 cm |
|---|---|
| Kategoria wagowa: | 3-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 5-punktowa uprzęż |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Tyłem |
| Możliwość obrotu 360°: | Tak |
Najtańsza dostawa:
18 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
18 złotych i 99 groszy
| Kategoria wzrostowa: | 100-150 cm |
|---|---|
| Kategoria wagowa: | 15–36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Nie |
| Isofix: | Nie |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
Najtańsza dostawa:
18 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
18 złotych i 99 groszy
