Popularność
30 produktów
Przeznaczenie: Deskorolki, Hulajnoga, Łyżworolki
Rozmiar: S
Typ: Dla dzieci
Materiał skorupy: PVC
Materiał wewnętrzny: Pianka, Poliester
Kolor: Różowy
64 83
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Poradniki eksperta

Rowery i skutery
Gdy przychodzi wiosna, nasze pociechy ogrania szaleństwo i wręcz rzucają się na dawno nie uprawiane z powodu pogody sporty. Biegają, grają w piłkę, ale też jeżdżą na rowerze, hulajnodze i rolkach. Te ostatnie wiążą się z...

Kask rowerowy miejski w Media Expert


Rowery w Polsce zaczynają przeżywać drugą młodość. Wiele osób decyduje się na przemieszczanie się po mieście przy ich pomocy. Okazuje się, że czasem dużo szybciej i wygodniej będzie przemieścić się na dwóch kółkach. Nie trzeba narażać się na stanie w godzinnych korkach czy czekać na spóźniony, a do tego zatłoczony autobus. Niektóre miasta decydują się na budowę wielu ścieżek rowerowych, nawet w ich najbardziej zatłoczonych częściach. Decydując się na zmianę sposobu przemieszczania się, warto pamiętać o bezpieczeństwie, które zapewni kask rowerowy miejski.


Jaka jest różnica?


Czym różni się kask rowerowy miejski od innego rodzaju kasków? Producenci kasków miejskich kładą nacisk na trzy kluczowe aspekty. Przede wszystkim: bezpieczeństwo. Naczelnym zadaniem kasków jest ochrona wrażliwej części ciała, jaką jest głowa. Wybierając kask rowerowy miejski, przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na jego wytrzymałość. Innymi ważnymi aspektami są wygoda użytkowania oraz wygląd kasku. Kupując nowy kask, dopasuj go do kształtu i wielkości głowy, gdyż odpowiednio dobrany sprzęt zagwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo.


Design


Wspomnieliśmy o wyglądzie kasku, który wielu może nie wydawać się istotnym czynnikiem, lecz w rzeczywistości pełni dość istotną funkcję. Nosząc kask rowerowy miejski, przede wszystkim zapewniamy sobie bezpieczeństwo, lecz również możemy wykorzystać tę sytuację i przyozdobić głowę ciekawym dodatkiem. Zobacz także produkty z kategorii: kask szosowy, kask rowerowy MTB, kask rowerowy Kross oraz kask rowerowy Abus i kask rowerowy Lazer.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756