DLA SENIORA
TELEFONY PANCERNE
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 32 MB / 0.032 GB |
| MediaTek MT6261, Jednordzeniowy | |
| Micro SIM | |
| Micro SIM + Mini SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
Raty
więcej
Raty
Odbierz
w sklepie
| 2.4", 320 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| 2.4", 320 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T127, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Sugerowana cena producenta:
359 zł
| 2.8", 320 x 240px | |
| Mini SIM | |
| Mini SIM + Mini SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Komunikacja: | Bluetooth 4.0, USB typ C |
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
| 2.8", 240 x 320px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 MB / 0.064 GB |
| Unisoc T127, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Sugerowana cena producenta:
389 zł
| 2.4", 320 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T127, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| 2.4", 320 x 240px | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| 2.4", 240 x 320px | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.048 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Micro SIM | |
| Micro SIM + Mini SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.08 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| 2.8", 240 x 320px, LCD, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 32 MB / 0.32 GB |
| MediaTek MT6261D, Jednordzeniowy | |
| Standardowa karta SIM | |
| Standardowa karta SIM + Standardowa karta SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| 2.8", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 MB / 0.016 GB |
| MediaTek MT6260A, Jednordzeniowy | |
| Micro SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| 2.8", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.128 GB |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 1.2 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| 2.8", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 128 GB |
| Unisoc T117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Mini SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 0.08 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Komunikacja: | Bluetooth 3.0, microUSB |
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Mini SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 0.08 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Komunikacja: | Bluetooth 3.0, microUSB |
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.016 GB |
| Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Taniej o 50,00 zł
269,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
269,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| 2.8", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 MB / 0.016 GB |
| MediaTek MT6260A, Jednordzeniowy | |
| Micro SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| 2.8", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.128 GB |
| Nano SIM | |
| Nie | |
| Aparat: | Tylny 1.2 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Sprawdź
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T127, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| 2.8", 320 x 240px | |
| Mini SIM | |
| Mini SIM + Mini SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Komunikacja: | Bluetooth 4.0, microUSB |
Taniej o 30,00 zł
129,97 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
129,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| 2.4", 320 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 48 MB / 0.128 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.4", 320 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.256 GB |
| Unisoc T117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.8", 240 x 320px, LCD, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 32 MB / 0.32 GB |
| MediaTek MT6261D, Jednordzeniowy | |
| Standardowa karta SIM | |
| Standardowa karta SIM + Standardowa karta SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.4", 320 x 240px, TN | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 64 MB / 0.128 GB |
| Unisoc UMS9117, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 MB / 4 GB |
| Qualcomm Snapdragon 205, Dwurdzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


