| Pojemność [ml]: | 355 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Przegroda flex, Wyjmowana uszczelka |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 355 ml |
| Pojemność [ml]: | 355 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Bez BPA, Składany |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 355 ml, 1 x pokrywka do pojemnika |
| Pojemność [ml]: | 355 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Bez BPA, Składany |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 355 ml, 1 x pokrywka do pojemnika |
| Pojemność [ml]: | 355 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 355 ml |
| Pojemność [ml]: | 355 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 355 ml |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


