| Rodzaj: | Higieniczna |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 60 x 90 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Materiał: | Folia PE, Puch celulozowy |
| Informacje dodatkowe: | Chroni podłogi i legowiska przed zabrudzeniami, Łatwa w utrzymaniu czystości, Miękka i przyjemna w dotyku powierzchnia... |
| Wyposażenie: | 25 x mata absorbująca 60 x 90 cm |
| Rodzaj: | Samochodowa |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 33 x 140 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Nylon |
| Informacje dodatkowe: | Wygodne w użyciu |
| Wyposażenie: | 1 x mata samochodowa 33 x 140 cm |
| Rodzaj: | Absorbująca |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 60 x 60 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Materiał: | Metyloceluloza, Papier, Tkanina |
| Informacje dodatkowe: | Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Wysoka chłonność |
| Wyposażenie: | 10 x mata absorbująca 60 x 60 cm |

