| Dedykowane do laptopów: | Uniwersalny |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 20 |
| Zasilanie: | DC 5V, USB |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Model producenta: Niebieskie podświetlenie
Model producenta: Niebieskie podświetlenie
Taniej o 5,00 zł
89,90 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
69,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Dedykowane do laptopów: | Uniwersalny |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 20 |
| Zasilanie: | DC 5V, USB |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 10,00 zł
59,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
59,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Dedykowane do laptopów: | Uniwersalny |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 15 |
| Zasilanie: | DC 5V, USB |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Dedykowane do laptopów: | 15.6 |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 19 |
| Zasilanie: | DC 5V |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 40,00 zł
149,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Dedykowane do laptopów: | 15.6 |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 15 |
| Zasilanie: | DC 5V |
| Regulowany kąt nachylenia: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Dedykowane do laptopów: | Uniwersalny |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 21 |
| Zasilanie: | DC 5V |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Dedykowane do laptopów: | 12 - 17 |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 26 |
| Zasilanie: | DC 5V, USB |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Dedykowane do laptopów: | 12 - 17 |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 26 |
| Zasilanie: | DC 5V, USB |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Dedykowane do laptopów: | 15.6 - 17 |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 21 |
| Zasilanie: | DC 5V |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




