| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
|---|---|
| Pojemnościowy | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Komputerowe |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 41,85 zł
199,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
180,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
w sklepie
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
|---|---|
| Dynamiczny | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Komputerowe, Studyjne |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C, XLR |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
|---|---|
| Pojemnościowy | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Komputerowe |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
|---|---|
| Pojemnościowy | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Studyjne |
| Tak | |
| Złącze: | USB typ-C |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
|---|---|
| Dynamiczny | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Do podcastu, Do streamingu, Do vloggingu, Komputerowe, Wokalne |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C, XLR |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 30,01 zł
999,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Rodzaj łączności: | Bezprzewodowy, Przewodowy |
|---|---|
| Pojemnościowy | |
| Jednokierunkowa | |
| Zastosowanie: | Do nagrań, Do streamingu |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C |
| Kolor: | Czarny |
374,28 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
299,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
|---|---|
| Pojemnościowy | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Komputerowe |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C |
| Kolor: | Szary |
Taniej o 18,14 zł
198,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
198,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
|---|---|
| Pojemnościowy | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Komputerowe, Studyjne |
| Nie | |
| Złącze: | Jack TRS 3.5 mm, XLR |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
|---|---|
| Pojemnościowy | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Komputerowe, Studyjne |
| Nie | |
| Złącze: | Jack TRS 3.5 mm, XLR |
| Kolor: | Srebrny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
|---|---|
| Dynamiczny | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Komputerowe |
| Tak | |
| Złącze: | USB typ-C, XLR |
| Kolor: | Biały |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


