| Typ półki: | Stała |
|---|---|
| Typ szafy: | Wisząca |
| Kompatybilność: | Szafy wiszące Lanberg 10" |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Standard montażowy: | 10" |
| Wysokość jednostkowa: | 1.14U |
| Kolor: | Czarny |
| Typ półki: | Stała |
|---|---|
| Typ szafy: | Wisząca |
| Kompatybilność: | Uniwersalna |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Kolor: | Szary |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
40,99 zł
Cena przed kodem
29,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ półki: | Stała |
|---|---|
| Typ szafy: | Wisząca |
| Kompatybilność: | Szafy Lanberg (o głębokości 310 mm) |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Standard montażowy: | 10" |
| Wysokość jednostkowa: | 1.14U |
| Kolor: | Szary |
| Typ półki: | Stała |
|---|---|
| Typ szafy: | Wisząca |
| Kompatybilność: | Uniwersalna |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

