Konsole i gry

PLAYSTATION 4 PLAYSTATION 4 PLAYSTATION 3 PLAYSTATION 3 XBOX ONE XBOX ONE XBOX 360 XBOX 360 PC PC NINTENDO NINTENDO POZOSTAŁE PLATFORMY POZOSTAŁE PLATFORMY ZAMÓW PRZED PREMIERĄ ZAMÓW PRZED PREMIERĄ OKULARY VR OKULARY VR SŁUCHAWKI DO KONSOL SŁUCHAWKI DO KONSOL KONTROLERY PADY KONTROLERY PADY KIEROWNICE KIEROWNICE FOTELE GAMINGOWE FOTELE GAMINGOWE BIURKA GAMINGOWE BIURKA GAMINGOWE MATY POD FOTEL MATY POD FOTEL GRY PLANSZOWE GRY PLANSZOWE AKCESORIA DLA GRACZY AKCESORIA DLA GRACZY

Opis kategorii Konsole i gry

Konsola do gier – którą wybrać?

W Media Expert dajemy Ci możliwość wyboru jednej  z kilku popularnych konsol do gier. Urządzenia, które możesz u nas kupić, to Xbox One i 360, PlayStation 3 i 4 oraz konsole Nintendo. Którą konsolę do gier wybrać? Dużą biblioteką gier i wieloma tytułami na wyłączność mogą się pochwalić konsole PS4. W naszym sklepie znajdziesz m.in. PlayStation PRO – bardziej zaawansowaną wersję od podstawowej. Umożliwia ona rozrywkę w rozdzielczości 4K i jakości HDR. Jest to urządzenie cechujące się bardzo dobrymi parametrami, które oferuje wysoką jakość grafiki. Bardzo podobnymi urządzeniami do PlayStation są konsole Xbox, a dokładnie Xbox One. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które docenisz również wtedy, gdy potrzebujesz odtwarzacza Blu-ray. Kolejne urządzenie, czyli konsolę Nintendo, możesz kojarzyć przede wszystkim z popularnych gier, takich jak The Legend of Zelda i Super Mario Bros. Nintendo Switch to sprzęt, który jest jednocześnie konsolą stacjonarną i przenośną. Producent ten projektuje swoje urządzenia z myślą o zapewnieniu graczowi wysokiej jakości grafiki i najwyższego poziomu rozrywki. 

Gry na konsole w ofercie Media Expert

W Media Expert możesz zamówić wszystkie interesujące Cię gry na popularne konsole. Oferujemy m.in.gry PS4gry Xbox one, ale również na Nintendo. Jeśli otworzysz poszczególne kategorie gier, to zauważysz, że możesz ograniczyć listę prezentowanych wyników wyłącznie do takich, które pasują do Twoich preferencji. Szukasz odpowiedniej gry dla dziecka? Możesz określić, że interesują cię wyłącznie gry przeznaczone dla osoby w danym wieku. W naszej bazie znajdziesz wszystkie najciekawsze gry na różne konsole. Możesz również postawić na dodatkowe rozwiązania dla graczy. Są to m.in. fotele gamingowe, biurka gamingowe, okulary VR czy kontrolery. Dzięki nim rozgrywka może być jeszcze atrakcyjniejsza. Nie wiesz, jakie akcesoria wybrać? Powiedz nam, czego oczekujesz, a my podpowiemy, jakie rozwiązania są najlepsze.

Na co zwracać uwagę przy zakupie konsoli do gier?

Wszystkie popularne konsole do gier od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Przy czym różnią się one od siebie parametrami. Konsola Nintendo Switch to wyjątkowe urządzenie, które stanowi połączenie konsoli stacjonarnej i przenośnej. Będąc w domu, możesz grać z rodziną czy z przyjaciółmi, ale sprzęt ten ma również mobilną część, którą da się zabrać w drogę, co pozwala cieszyć się rozrywką podczas podróży. Jeśli jednak zależy Ci przede wszystkim na wysokiej jakości grafice, to wybierz konsolę PlayStation lub Xbox. Plusem Xboxa One jest to, że może on działać zarówno jako konsola do gier, ale także, jak już wspomnieliśmy, jako odtwarzacz filmów Blue-ray. Jeśli masz jakieś wątpliwości i nie wiesz jaki sprzęt będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy, to skorzystaj z pomocy naszych wykwalifikowanych doradców. 

Zwiń »

Poradnik zakupowy kategorii Konsole i gry

FIFA 20 już dostępna!

FIFA 20 już dostępna!

Seria gier piłkarskich FIFA jest doskonale znana miłośnikom cyfrowych sportów od wielu lat – jej pierwsza edycja ukazała się w 1993 roku, czyli ponad ćwierć wieku temu! Ma rzeszą swoich zagorzałych fanów oraz „odwiecznego” konkurenta– serię PES. Co roku ukazuje się jej nowa edycja, a w 2019 roku ma pojawić się jubileuszowa FIFA 20. Data premiery tego tytułu została zaplanowana na 27 września. Co nowego przyniesie?

Czytaj więcej »