| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| 1800 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Odgrzewanie, Rozmrażanie, Suszenie... |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| 1800 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 220 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 10 programów gotowania, Oświetlenie komory, Smażenie gorącym powietrzem, Szybkie nagrzewanie, Wyświetlacz |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| 1700 | |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Gotowanie na parze |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Grillowanie, Rozmrażanie, Smażenie, Suszenie |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
Sprawdź

