Popularność
30 produktów
(1)
Kod: 881684  
Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP): Tak
Wyświetlacz: Tak
Wbudowana książka telefoniczna: Tak
Kolor obudowy: Czarny
199 99
Odbierz
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756
Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP): Tak
Wyświetlacz: Tak
Wbudowana książka telefoniczna: Nie
Kolor obudowy: Srebrno-biały
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Firma Maxcom projektuje i wykonuje telefony stacjonarne przewodowe, które pod względem konstrukcyjnym i funkcjonalnym są przystosowane do potrzeb wielu różnych grup użytkowników. W ofercie sklepu Media Expert znajdują się między innymi telefon Maxcom dla seniora (wyróżniający się dużymi klawiszami, przejrzystym wyświetlaczem i kompatybilnością z aparatami słuchowymi), bardzo zgrabne modele kompaktowe, a także te gwarantujące dostęp do różnych funkcji dodatkowych.
 
Wszystkie telefony przewodowe Maxcom zapewniają bardzo wygodną, intuicyjną obsługę. W zależności od modelu, urządzenia dysponują rozbudowanym rejestrem ostatnich połączeń przychodzących, dzięki któremu łatwiej można zarządzać rozmowami, wygodną regulację głośności dzwonka i dźwięku czy chociażby możliwość wprowadzenia sygnalizacji świetlnej. Telefony obsługują również system CLIP, a więc identyfikację numeru dzwoniącego, dlatego użytkownik zawsze wie, kto próbuje się do niego dodzwonić. Wszystko to sprawia, że telefony przewodowe Maxcom dobrze sprawdzają się zarówno w domu, jak i w biurze.
 
Co ważne, każdy aparat telefoniczny dostępny w ofercie tej marki charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, co użytkownicy również sobie cenią. Telefony przewodowe Maxcom mogą stać na biurku stoliku czy półce lub wisieć na ścianie. Wystarczy wybrać model, który taki montaż umożliwia. Warto podkreślić, że aparaty Maxcom dostępne na półkach Media Expert są do nabycia w bardzo przystępnych cenach, co również nie pozostaje bez znaczenia dla popularności tego sprzętu.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756