Popularność
30 produktów
(1)
Kod: 876645  
Współpraca z linią telefoniczną: GSM
Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP): Tak
Wyświetlacz: Tak
Wbudowana książka telefoniczna: Tak
Liczba słuchawek w komplecie: 1
Kolor obudowy: Czarny
139 99
7,63 zł x 22 rat
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756
W ofercie sklepu Media Expert dostępne są wysokiej jakości telefony bezprzewodowe Maxcom, sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach, w kilku różnych wersjach konfiguracyjnych. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć odpowiedni telefon stacjonarny do domu czy do biura.
 
Co ważne, producent stawia zarówno na solidność wykonania aparatów telefonicznych, jak i na bogatą ich funkcjonalność. W rezultacie użytkownicy otrzymują bardzo wytrzymałe telefony Maxcom, które dzięki dużym klawiszom i czytelnym, podświetlanym wyświetlaczom są wygodne w użytkowaniu. Do tego dochodzą również przydatne funkcje dodatkowe. Telefon Maxcom, w zależności od modelu, umożliwia stworzenie własnej książki telefonicznej, dostosowanie dzwonków do indywidualnych preferencji użytkownika, a także obsługę identyfikacji numeru dzwoniącego (CLIP). Warto podkreślić, że telefony bezprzewodowe Maxcom są kompatybilne z aparatami słuchowymi, dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane również przez osoby starsze, a także zmagające się z problemami ze słuchem.
 
Bezprzewodowe telefony stacjonarne cenione są również za możliwość prowadzenia wielogodzinnych rozmów bez obawy o wyładowanie akumulatorów, w które wyposażone są te aparaty. Użytkownicy nie muszą martwić się tym, że rozmawiają zbyt długo. Ponadto, do jednej bazy można podłączyć nawet do pięciu słuchawek, dlatego telefony bezprzewodowe Maxcom są wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem, jeśli każdy członek rodziny chce mieć aparat (słuchawkę) w swoim pokoju, albo kiedy w biurze pracownicy muszą mieć słuchawki pod ręką – na własnym biurku.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756