Popularność
30 produktów

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

(1)
Kod: 452043  

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

Współpraca z linią telefoniczną: Analogowa
Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP): Tak
Wyświetlacz: Tak
Wbudowana książka telefoniczna: Tak
Liczba słuchawek w komplecie: 1
Kolor obudowy: Biały
259
99
25,99 zł x 10 rat 0%
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
U Ciebie
Odbierz
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756
Współpraca z linią telefoniczną: Analogowa
Identyfikacja numeru przychodzącego (CLIP): Tak
Wyświetlacz: Tak
Wbudowana książka telefoniczna: Tak
Liczba słuchawek w komplecie: 1
Kolor obudowy: Czarny
Produkt dostępny w wybranych sklepach
239
99

Produkt niedostępny w sklepie internetowym.

Powiadom mnie o jego dostępności.

Stacjonarny telefon bezprzewodowy gwarantuje wysoki komfort prowadzenia rozmów. Użytkownika nie ograniczają przewody, dzięki czemu może on swobodnie korzystać z aparatu, znajdując się w znacznej odległości od bazy. Wszystko to gwarantują telefony bezprzewodowe Philips, które zaprojektowane i wykonane są z dużą dbałością o nawet najmniejsze detale.
 
Telefony bezprzewodowe dostępne na półkach sklepu Media Expert to niezwykle wygodne w użyciu aparaty, wyposażone w duże i miękkie przyciski oraz czytelny wyświetlacz. Telefon Philips obsługuje analogową linię telefoniczną, gwarantując stabilne połączenie w każdych warunkach. Producent dba o to, aby prowadzenie rozmów było jak najbardziej komfortowe. Wszystko to sprawia, że telefony bezprzewodowe Philips, w zależności od konkretnego modelu, gwarantują wygodne zarządzanie wbudowaną książką telefoniczną i rejestrem połączeń, identyfikację numeru dzwoniącego, korektory usprawniające dźwięk, a także bogate możliwości konfiguracyjne aparatu. To jednak nie wszystko, co proponuje firma Philips. Telefon bezprzewodowy może bowiem posłużyć również jako zaawansowane urządzenie, oferujące dostęp do wielu funkcji dodatkowych. Tych natomiast jest naprawdę dużo, dlatego warto przed podjęciem ostatecznej decyzji przeanalizować możliwości dostępnych modeli. Telefony bezprzewodowe Philips potrafią między innymi działać jak intercom, dostosować profile dźwięków do indywidualnych preferencji poszczególnych użytkowników, czy też pełnić rolę budzika lub kalendarza. Wszystko to może – dzięki pojemnym bateriom - działać nieprzerwanie przez wiele godzin bez konieczności ładowania.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756