USB
WI-FI
WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE
DAB / DAB+
DLA DZIECI
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 65 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, DSD, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | AM, DAB, DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
HDMI ARC umożliwia podłączenie telewizora
Airplay2, Wi-Fi, Bluetooth, CD, multiroom HEOS
Model producenta: CEOL N12
Kolor: Czarny
HDMI ARC umożliwia podłączenie telewizora
Airplay2, Wi-Fi, Bluetooth, CD, multiroom HEOS
Model producenta: CEOL N12
Kolor: Czarny
Taniej o 100,00 zł
2 999,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
2 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
w sklepie
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 65 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, DSD, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | AM, DAB, DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Taniej o 100,00 zł
2 999,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
2 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW, MP3, WMA |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW, MP3, WMA |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | DAB, DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW, MP3, WMA |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | DAB, DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW, MP3, WMA |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | DAB, DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW, MP3, WMA |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
1 459,99 zł
Cena przed kodem
1 299,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 130 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | ALAC, DSD, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | AM, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW, MP3, WMA |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW, MP3, WMA |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 01.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 130 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AIFF, ALAC, DSD, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | AM, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




