| Pojemność pamięci: | 8 GB |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna wyświetlacza [cal]: | 2.4 |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Wbudowane radio: | Nie |
Kolor: Czarno-szary
Kolor: Czarno-szary
| Pojemność pamięci: | 32 GB |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna wyświetlacza [cal]: | 4.7 |
| Kolor: | Niebieski |
| Wbudowane radio: | Nie |
Taniej o 60,00 zł
1 199,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Pojemność pamięci: | 8 GB |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna wyświetlacza [cal]: | 2.4 |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Wbudowane radio: | Nie |
| Pojemność pamięci: | 8 GB |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna wyświetlacza [cal]: | 2.4 |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Wbudowane radio: | Nie |




