Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Tunery satelitarne - TECHNISAT

3

Filtruj produkty

Wyczyść filtry
Kod: 295158
Zgodność ze standardami
DVB-S, DVB-S2, DVB-T, MPEG-2, MPEG-4, PVR - Ready
Typ zestawu
Dekoder z kartą dostępu
Złącze EURO (Scart)
1
Złącze USB
Tak
Kod: 782896
Zgodność ze standardami
DVB-S, MPEG-2, MPEG-4, PVR - Ready
Typ zestawu
Dekoder z kartą dostępu
Złącze EURO (Scart)
1
Złącze USB
Tak
Kod: 782895
Zgodność ze standardami
DVB-S, DVB-S2, DVB-T, MPEG-2, MPEG-4, PVR - Ready
Typ zestawu
Dekoder z kartą dostępu
Złącze EURO (Scart)
1
Złącze USB
Tak
199,99
Dostawa 2-5 dni

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Kupując tuner Technisat, użytkownik gwarantuje sobie dostęp do wielu kanałów telewizji cyfrowej, za które nie płaci (DVB-T) lub pozyskuje w wygodnych, odnawialnych (na życzenie) pakietach. Brak tu długoterminowej umowy czy też konieczności regularnego uiszczania abonamentu. To widz decyduje, kiedy telewizja jest opłacana. W sklepie Media Expert dekodery Technisat są dostępne w kilku wariantach, dlatego każdy znajduje tu coś odpowiedniego dla siebie.

Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim to, że oferowane urządzenia zapewniają wysoką jakość odbioru sygnału telewizyjnego. Dekoder Technisat, w zależności od modelu, jest w stanie obsłużyć różne rozdzielczości obrazu, a także zapewnić dostęp do wielu przydatnych funkcji dodatkowych. Spośród nich wymienić można między innymi odtwarzanie muzyki i zdjęć czy też nagrywanie materiałów wideo przez port USB. Co ważne, każdy tuner Technisat wyróżnia się wysoką jakością wykonania i zawsze stabilnym działaniem. Nie należy zapominać również o technologiach obsługiwanych przez ten tuner satelitarny. Zdecydować można się na modele DVB-T, DVB-S czy chociażby MPEG-2 i -4.

Do tego dochodzi jeszcze możliwość zakupu modułu Technisat NCAM Smart HD, gwarantującego miesięczny start z 48 polskojęzycznymi kanałami. Wszystko to gwarantuje szybki i bezproblemowy dostęp do ulubionych programów, bez konieczności podpisywania umowy. Tuner Technisat pozwala na wygodne i błyskawiczne stworzenie prawdziwego centrum multimedialnego w każdym domu.

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną