| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Dyson Purifier™ De-NOx HP2, Dyson Purifier™ De-NOx PC2, Dyson Purifier™ De-NOx PH2, Dyson Purifier™ HP07... |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro |
Taniej o 40,00 zł
249,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
249,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Setti+ AP850W |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
199,99 zł
Cena przed kodem
177,84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | Zestaw filtrów |
|---|---|
| Typ: | Antybakteryjny, HEPA, Katalityczny, Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Webber AP9700 |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Xiaomi Smart Air Purifier Elite |
Taniej o 77,99 zł
299,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
279,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Setti+ AP400, Setti+ AP400W Smart |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Xiaomi Smart Pet Care |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Haus&Luft HL-OP-10 |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Webber AP9650 |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Philips AC2958/53, Philips AC2959/53 |
Sugerowana cena producenta:
409 zł
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 2 |
| Kompatybilność: | Setti+ AP800, Setti+ AP800W Smart |
Sugerowana cena producenta:
169,99 zł
| Rodzaj: | Zestaw filtrów |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 2 |
| Kompatybilność: | Webber AP9800 |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Levoit EverestAir |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 2 |
| Kompatybilność: | Stadler Form Viktor |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Sharp FP-J60, Sharp FP-J60EU-H, Sharp FP-J60EU-W, Sharp FP-J80, Sharp FP-J80EU-H, Sharp FP-J80EU-W, Sharp UA-KCP100 |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Sharp KC-G40, Sharp KC-G50, Sharp UA-HG40, Sharp UA-HG50 |
| Rodzaj: | Zestaw filtrów |
|---|---|
| Typ: | Antybakteryjny, Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Hisense AP580H |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Levoit Core 300, Levoit Core 300S, Levoit Core P350 |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Philips AC5659/10 |
Taniej o 60,99 zł
249,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
249,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Sharp UA-PF40, Sharp UA-PG50, Sharp UA-PM50, Sharp UA-PM50E-B |
W apce taniej
155,00 zł
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Stadler Form Roger Little |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Stadler Form Roger |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Webber AP8400, Webber AP8410 |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Smartmi Air Purifier 3 |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Webber AP8550 |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Webber APEH11003 |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Sharp FP-J40EU-W |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Sharp FP-J30EUA Sharp FP-J30EUB, Sharp FP-J30EUP, Sharp KC-F32EUW |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Węglowy |
| Przeznaczenie: | Do oczyszczaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Sharp KC-D60EUW, Sharp UA-HD60E-L |


