OCZYSZCZACZE Z FUNKCJĄ NAWILŻANIA
NAWILŻACZE Z FUNKCJĄ OCZYSZCZANIA
ULTRADŹWIĘKOWE
EWAPORACYJNE
Popularność
30 produktów

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Rodzaj nawilżania: Ewaporacyjne
Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: 40
Moc [W]: 8
Sterowanie: Dotykowe
Poziom hałasu [dB]: 47
Funkcje: Higrostat, Regulacja poziomu wilgotności
454 76
22,73 zł x 20 rat 0%
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Nawilżacz powietrza Xiaomi w Media Expert


Nawilżacz powietrza Xiaomi jest kompaktowym urządzeniem, które dzięki odpowiedniej stylizacji obudowy będzie dobrze wyglądało zarówno w pomieszczeniach utrzymanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Obłe kształty i eleganckie detale to połączenie, które sprawdzi się stylistycznie tak w domu czy mieszkaniu, jak i przestrzeni biurowej. Do tego urządzenie wyposażone jest w szereg innowacyjnych systemów, które dopełniają jego funkcjonalności.


Nawilżanie ewaporacyjne


Nawilżacz powietrza Xiaomi oferuje jeden z najzdrowszych sposobów utrzymania odpowiedniej wilgotności w pomieszczeniu wykorzystując do tego tak zwane nawilżanie ewaporacyjne. Polega ono na pracy specjalnych dysków, które nigdy nie ulegają zniszczeniu. Zanurzone w wodzie dyski pracują nieustannie obracając się i w ten sposób uwalniają parująca wodę do powietrza utrzymującego się w pomieszczeniu. Wodę wlewamy wygodnie od góry do pojemnego zbiornika. Taki sposób nawilżania emituje niski poziom hałasu, co sprzyja pracy urządzenia również nocą.


Inteligentne systemy


Nawilżacz powietrza Xiaomi wyposażony jest w specjalne czujniki, które na bieżąco monitorują temperaturę oraz poziom wilgotności w pomieszczeniu. Określenie tych parametrów sprawia, że sprzęt automatycznie dostosowuje swoją pracę do warunków panujących w naszym mieszkaniu czy domu. Za sprawą czujników nawilżacz wyłączy się automatycznie, gdy poziom wilgotności osiągnie odpowiednią wartość. Zobacz także produkty z kategorii: nawilżacz powietrza Philips, nawilżacz powietrza z higrostatem, nawilżacz powietrza Eldom oraz nawilżacz powietrza HB i nawilżacz powietrza Blaupunkt.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756