| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Błyskawiczne nagrzewanie, tylko 2 minuty
Powłoka antyadhezyjna nie pochłania zapachów
Błyskawiczne nagrzewanie, tylko 2 minuty
Powłoka antyadhezyjna nie pochłania zapachów
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.2 | |
| Moc [W]: | 1300, 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
209,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
189,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 11 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3.5 | |
| Moc [W]: | 1300 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Płyta grillowa |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa ELDOM FR60 Friko 8l z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |


