KOSZE GOSPODARCZE
KOSZE DO SEGREGACJI
KOSZE DO BIURA
KOSZE DO DOMU
KOSZE DO KUCHNI
Popularność
30 produktów
Loading
Typ: Uchylny
Pojemność [l]: 30
Rodzaj wykończenia: Mat
Mechanizm otwierania: Uchylny
Liczba komór: 1
Informacje dodatkowe: Nie powoduje zarysowań powierzchni, Otwieranie pod wpływem delikatnego dotyku, Uchwyt do przenoszenia
System Soft Touch
Łatwość czyszczenia
585 99
58,59 zł x 10 rat 0%

i do września nie płacisz

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Kosz biurowy w Media Expert


Niezbędnym elementem wyposażenia każdego biura jest kosz biurowy. Akcesorium to powinno być dopasowane do wielkości pomieszczenia oraz ilości generowanych odpadów.


Rodzaje koszy do biura


Idealnym rozwiązaniem do firmy jest kosz biurowy z pedałem, który otwiera się po naciśnięciu przycisku umieszczonego w dolnej jego części. Praktyczny jest także kosz z wahadłową pokrywą, która uchyla się przy delikatnym dotknięciu. Inne modele wyposażone są w mechanizm otwierania, który uruchamia się po naciśnięciu dłonią. Tego rodzaju pokrywy otwierają się cicho i dyskretnie. Kosz do biura może być również bez pokrywy zamykającej.


Pomysłowe rozwiązania


W tego rodzaju koszach wyrzucanie śmieci jest więc bardzo proste. Ponadto, kosz do biura może być wyposażony praktyczne rozwiązania. Niektóre modele posiadają np. kształt, który odcina dostęp tlenu w przypadku zapalenia się łatwopalnych odpadów. Do biur, w których jest mało miejsca idealnie sprawdzą się kosze przylegające do ściany oraz modele, które można stawiać jeden na drugim. Umożliwia to segregacje bez zajmowania dodatkowej przestrzeni.


Wielkość i wygląd


Kosz do biura o niewielkiej pojemności np. od 5 l do 20 l może być postawiony blisko biurka. Natomiast kosze o pojemności np. 30 l czy 60 l przeznaczone są do dużych powierzchni biurowych. Odpowiednio dopasowane wielkości koszy pomagają utrzymać porządek w miejscu pracy. Bogata kolorystyka, różnorodna gama wzorów i kształtów pozwala dobrać model, który spełni oczekiwania wielu użytkowników. 


Zobacz także produkty z kategorii: kosze na śmieci do kuchni pod zlew, kosze do segregacji, kosz na śmieci 60l, kosz na śmieci czarny, kosz na śmieci 50l, kosz na śmieci metalowy, kosz na śmieci 40l, kosz na śmieci 30l, złoty kosz na śmieci, kosz na śmieci 35l, kosz na śmieci z pedałem, kosz na śmieci 20l, kosz na śmieci 25l oraz kosz na śmieci 10l i kosz na śmieci drewniany.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756