Trwa ładowanie

109 99
10,59 zł x 11 rat

w sklepie
Zamów telefonicznie 756 756 756

106 19


158 71

Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym

Przewidywana dostępność: 08.10.2025
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Lego Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów w Media Expert


LEGO i marka Gwiezdnych wojen po raz kolejny łączą swoje siły, tworząc jedną z najbardziej rozbudowanych gier w ich wydaniu. Lego Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów jest pełna przygód, humoru i akcji.


Dowolność rozgrywki


Skywalkerowie to protagoniści całego cyklu Gwiezdnych Wojen, a ich historia zainspirowała LEGO do stworzenia pełnej opowieści o ich losach, pod postacią właśnie tej gry. Możesz przejść przez wszystkie etapy tej historii w porządku chronologicznym, co oznacza, że będziesz głównym bohaterem wszystkich dziewięciu filmów z tego uniwersum. Jeśli masz ochotę, możesz zagrać w wybrany epizod. Świat w grze jest niezwykle rozbudowany i pozwala na swobodną eksplorację w wyznaczonych sektorach.


Zabawa dla całej rodziny


Lego Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów kontynuuje tradycję wpisywania do nawet poważnych scen absurdalny humor, co pozwala na zabawę w gronie przyjaciół i rodziny. Gra jest odpowiednia dla osób powyżej siódmego roku życia. Dużym atutem jest pełen polski dubbing, dzięki temu nawet młodsi gracze bez problemu poradzą sobie z rozgrywką.


Jasna i ciemna strona mocy


Lego Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów oferuje rozgrywkę jako jeden z setek bohaterów lub bohaterek świata stworzonego przez Georga Lucasa i kontynuowanego przez Disney. Możesz przejść kampanię po stronie jasnej lub ciemnej Mocy, jako bohater lub antagonista. Gra pozwala na zabawę wyłącznie w trybie singleplayer i jest świetnym przedstawicielem zręcznościówek. Grę możesz uruchomić na konsoli PS 4, PS 5, Xbox One, Xbox Series X oraz na Nintendo Switch.