Kod: 2051605
| Kompatybilność: | 1851, 1700, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 2x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
Podświetlenie wentylatorów: ARGB
Podświetlenie wentylatorów: ARGB
| Kompatybilność: | 1851, 1700, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 52,36 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
469,00 zł
Cena przed kodem
461,36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Kompatybilność: | 1851, 1700, AM5, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | Brak |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
Sprawdź
| Kompatybilność: | 1851, 1700, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 2x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Biały |
| Kolor radiatora: | Srebrny |
Sprawdź
| Kompatybilność: | 1851, 1700, AM5, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | Brak |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Biały |
| Kolor radiatora: | Biały |
Sprawdź
| Kompatybilność: | 1851, 1700, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 2x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | Brak |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
| Kompatybilność: | 1851, 1700, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Biały |
| Kolor radiatora: | Srebrny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Kompatybilność: | 1851, 1700, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 3x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | Brak |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Kompatybilność: | 1700, 1851, AM4, AM5 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 2x 140 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | Brak |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



