NVIDIA
AMD
RTX 50..
RX 90..
Kod: 2116101
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| Pamięć: | 12 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 241.5 |
Dwa wentylatory
Wydajne pamięci GDDR7
Dwa wentylatory
Wydajne pamięci GDDR7
Cena z kodem obowiązuje do 15.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 15.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
2 799,00 zł
Cena przed kodem
2 699,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
| Układ graficzny: | GeForce GTX 1660 Super |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 280 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 2060 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 225.65 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




