| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 2.2W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 6W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 15W, Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
259 zł
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 1 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 6W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 30W, Satelitarnego 15W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Taniej o 20,00 zł
299,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
269,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 1 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 12W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 5.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 6 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
699 zł
Sprawdź
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 1 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 25W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sprawdź
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 3W, Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Taniej o 10,99 zł
129,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
129,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 30W, Satelitarnego 15W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


