Szukasz dobrych głośników komputerowych? Bardzo dobrze trafiłeś. Postanowiliśmy opisać wszystkie istotne parametry techniczne, które mają wpływ na poziom zadowolenia z pracy urządzenia. Przede wszystkim, musisz wybrać pomiędzy oferowanymi typami zestawu. Dostępne są głośniki stereo, a także wielokanałowe, współpracujące z subwooferem. Możesz także wybrać pomiędzy zestawami bezprzewodowymi oraz klasycznymi – korzystającymi z przewodów. Warto, aby głośniki posiadały pilot, ułatwiający sterowanie. Wyjście słuchawkowe pozwoli połączyć się z Twoimi ulubionymi słuchawkami z pominięciem złącza w karcie muzycznej lub płycie głównej. Powinieneś sprawdzić moc głośników, aby przekonać się o ich potencjale dźwiękowym. Nie jest ważna ilość watów całego zestawu, ale pojedynczych elementów. Melomani powinni również sprawdzić pasmo przenoszenia. Niektóre głośniki komputerowe pozwalają na odtwarzanie muzyki bezpośrednio poprzez USB, co jest wygodnym ułatwieniem.
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
389,99 zł
Cena przed kodem
349,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
w sklepie
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 6W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
184,97 zł
Cena przed kodem
184,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 25W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sprawdź
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 21W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Taniej o 20,00 zł
349,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
319,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ zestawu: | 5.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 6 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
699 zł
Sprawdź
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
119,99 zł
Cena przed kodem
110,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 45W, Satelitarnego 12W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
699 zł
Sprawdź
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 21W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Taniej o 50,00 zł
369,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
369,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 1 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 6W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 40W, Satelitarnego 40W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sprawdź
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 15W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
499 zł
Sprawdź
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 25W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sprawdź
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 1 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 20W, Satelitarnego 12W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 20W, Satelitarnego 13W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 25W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 100W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 229,30 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
1 169,00 zł
Cena przed kodem
1 169,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 40W, Satelitarnego 10W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sprawdź
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 2W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 20W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Taniej o 9,91 zł
69,90 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
69,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 6W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Taniej o 9,00 zł
64,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
64,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 4W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 2.5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 2.5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Brązowy |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 2W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Poradniki eksperta
Najczęściej zadawane pytania
-
Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie głośnika komputerowego?
-
Jak podłączyć głośnik komputerowy?
-
Jakie są rodzaje głośników komputerowych?



