Lodówki GODDESS

(3)

Aktywne filtry Wyczyść wszystkie

+ GODDESS
"Prosta Rata" Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,90.%, całkowita kwota kredytu 790 zł, całkowity koszt kredytu 869 (wtym: prowizja 79 zł, odsetki 0 zł), 11 miesięcznych rat po 79,00 zł. Reprezentatywny przykład dla banku Credit Agricole Bank Polska S.A..
Dla "NISKA RATA" Reprezentatywny przykład dla Credit Agricole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1905,00 zł. Całkowity koszt kredytu 381,01 zł (w tym prowizja 381,01 zł, odsetki 0 zł). Całkowita kwota kredytu 1905,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2285,81 zł, okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 20 miesięcy: wysokość raty kredytu 114,30 zł. RRSO w ofercie "Niska Rata" dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

82

Nie dotyczy

Brak

113

Dominujący kolor:

Srebrny

Wymiary (WxSxG) [cm]:

84 x 48 x 43

53000

53.00 zł x 11 rat

73

Nie dotyczy

Brak

113

Dominujący kolor:

Biały

Wymiary (WxSxG) [cm]:

84 x 48 x 43

50000

50.00 zł x 11 rat

91

Nie dotyczy

Brak

110

Dominujący kolor:

Biały

Wymiary (WxSxG) [cm]:

83.1 x 44.5 x 49

49820

49.82 zł x 11 rat

Dostawa 2-5 dni

Opis kategorii Lodówki

Lodówki Goddess

Na półkach sklepu Media Expert dostępne są małe lodówki Goddes, cenione przez nabywców nie tylko ze względu na swoją kompaktową formę, ale również za solidność wykonania i działania, a także za wykorzystanie tworzyw gwarantujących chłodzenie oraz mrożenie żywności w najlepszych możliwych warunkach. Warto podkreślić również, że obecne w katalogu urządzenia są niezwykle atrakcyjne pod względem cenowym.

Lodówka Goddes jest wyposażona w niewielki zamrażalnik, w którym jednak swobodnie mieszczą się wszystkie najpotrzebniejsze artykuły mrożone. Jest on usytuowany w środku komory chłodzącej, dlatego nie wpływa na zewnętrzne wymiary urządzenia. Co istotne, wnętrze lodówki zaprojektowane jest optymalnie - w taki sposób, aby – mimo ograniczonej przestrzeni – dało się komfortowo korzystać ze sprzętu i wygodnie przechowywać różne rodzaje produktów żywnościowych. Dzięki wydzielonym pojemnikom, ergonomicznym balkonikom i półkom, ich rozlokowanie okazuje się bardzo łatwe. Nie można zapominać również o tym, że lodówka Goddes wyposażona jest w specjalny, automatyczny system rozmrażania, co również ma wpływ na wysoki komfort jej użytkowania.

Decydując się na konkretny model lodówki Goddes, warto dokładnie sprawdzić jej pojemność, a następnie zestawić to ze swoimi wymaganiami (należy tylko mieć na uwadze fakt, że producent podaje osobno pojemność chłodziarki i osobno pojemność umieszczonego w niej zamrażalnika). Znaczenie mają także takie inne parametry techniczne, jak klasa energetyczna lodówki, liczba agregatów czy poziom generowanego przez nią hałasu.

Rozwiń »

Poradnik zakupowy kategorii Lodówki

Jaką lodówkę kupić?

Jaką lodówkę kupić?

Lodówka to jedno z niezbędnych urządzeń w każdej kuchni – pomaga w utrzymywaniu świeżości produktów, a także w przechowywaniu gotowych dań. Przed jej zakupem zazwyczaj długo zastanawiamy się, jaką lodówkę dla siebie wybrać – oferta sklepów AGD jest naprawdę szeroka, więc decyzja robi się coraz trudniejsza. Istnieje jednak kilka parametrów, które dobra lodówka powinna spełniać, aby zaspokoić potrzeby większości osób.

Czytaj więcej »