IPHONE 14
IPHONE 13
IPHONE 12
IPHONE 11
GALAXY S22
Z FLIP 4
Z FOLD 4
Popularność
30 produktów
Dominujący kolor: Fioletowy
Typ: Etui nakładka
Materiał: Tworzywo sztuczne
Marka telefonu: Samsung
Seria telefonu: Galaxy A
Model telefonu: Galaxy A40
Kolor: Fioletowy
Taniej o 26 , 44
36 , 43
9 99
U Ciebie
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dominujący kolor: Różowy
Typ: Etui nakładka
Materiał: TPU
Marka telefonu: Samsung
Seria telefonu: Galaxy A
Model telefonu: Galaxy A40
Kolor: Różowy
Taniej o 26 , 25
36 , 24
9 99
U Ciebie
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dominujący kolor: Czarno-przezroczysty
Typ: Etui nakładka
Materiał: Plastik
Marka telefonu: Samsung
Seria telefonu: Galaxy A
Model telefonu: Galaxy A40
Kolor: Czarno-przezroczysty
9 99
U Ciebie
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Poradniki eksperta

Smartfony i zegarki
Bez wątpienia obecnie smartfon jest naszym najbardziej osobistym urządzeniem elektronicznym. Gromadzimy na nim mnóstwo ważnych dla nas informacji, których utrata mogłaby być bolesna. Dlatego ważna jest odpowiednia ochron...
Najczęściej zadawane pytania
Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie etui na telefon?

Etui na telefon to akcesorium, które zabezpiecza telefon na wypadek niepożądanych sytuacji – takich jak upadek czy zachlapanie – ale może być po prostu dodatkiem ułatwiającym korzystanie z telefonu podczas aktywności sportowej. Wybierając dobre etui, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Przede wszystkim trzeba rozważyć, na jakim poziomie ochrony nam zależy, ponieważ istnieje kilka typów etui, a każdy z nich chroni urządzenie w nieco inny sposób. Można powiedzieć, że różnią się one stopniem „zabudowania” telefonu – począwszy od tzw. bumperów, czyli ramek ochronnych, przez kieszonki, a na najbardziej rozbudowanych futerałach i pokrowcach „pancernych” kończąc. Istotną sprawą jest oczywiście rozmiar etui – musi ono przecież pasować na nasz telefon. Kolejną kwestią jest materiał wykonania, a także ogólny wygląd i stylistyka. W sprzedaży znajdziemy zarówno etui eleganckie, wykonane ze skóry, jak i modele nowoczesne, mające oryginalne kształty oraz cechujące się zróżnicowaną kolorystyką. Jeśli szukamy etui do aktywności sportowej, warto wybrać model ze specjalną opaską lub tzw. nerkę. Warto pamiętać, że to, jakie etui wybierzemy, wpływa na ostateczną wielkość oraz ciężar, jaki telefon będzie miał wraz z etui.

Jak dobrać etui do smartfona?

Wybierając etui do smartfona, należy dokładnie sprawdzić, do jakiej wielkości urządzeń dany model etui jest przeznaczony. Jest to szczególnie ważne w przypadku najczęściej spotykanych pokrowców, tzw. case’ów, które muszą idealnie pasować na krawędzie urządzenia. W przypadku kieszonek, smartfon musi łatwo się wsuwać, ale nie powinien samoistnie się wysuwać z etui, nawet jeśli to nie zostanie zapięte. W przypadku smartfonów o nietypowej konstrukcji, na przykład telefonów składanych, najlepiej kierować się wskazówkami, do jakich modeli urządzeń przeznaczone jest dane etui. Oprócz tego, dobrze dobrane etui powinno umożliwiać sprawne skorzystanie z telefonu i obsługę aparatu czy dostęp do złącz.

Jakie są rodzaje etui na telefon?

Jest kilka głównych typów etui na telefon. Podziału można dokonać przede wszystkim ze względu na stopień ochrony urządzenia. Wyróżniamy tu etui chroniące same boki – np. bumper, boki i tył sprzętu, boki i przód, a także ochraniające smartfon w całości – jak kieszeń czy etui z portfelem. Etui podzielić możemy także ze względu na materiał. Wyróżniamy modele silikonowe, poliwęglanowe, TPU, czyli poliuretanu termoplastycznego, skóry i ekoskóry, metalu, gumy, szkła, a nawet tkaniny. Część z nich nie stanowi zabezpieczenia dla telefonu, a jedynie ułatwia jego przenoszenie i przechowywanie.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756