UCHWYTY MAGSAFE
MONTAŻ DO KRATKI
MONTAŻ DO SZYBY
UCHWYTY Z ŁADOWANIEM
UCHWYTY AUTOMATYCZNE
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Smartfon |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
Automatyczne dopasowanie ramion do smartfona
Szybkie ładowanie indukcyjne z mocą 15W
Model producenta: CH501W
Automatyczne dopasowanie ramion do smartfona
Szybkie ładowanie indukcyjne z mocą 15W
Model producenta: CH501W
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
199,99 zł
Cena przed kodem
169,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 65 - 80 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 60 - 85 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu do 7 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
Taniej o 30,00 zł
199,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
199,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , , |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 5.4 - 7.2 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 7 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 70 - 94 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 60 - 90 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
Sugerowana cena producenta:
149,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
Taniej o 10,00 zł
44,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
44,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 55 - 100 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.9 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
82,62 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
82,62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenie o szerokości 65 - 95 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny do wszystkich modeli |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
Taniej o 10,00 zł
44,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
44,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Smartfon |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
Sugerowana cena producenta:
169,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.9 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 60 - 85 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 5,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 27.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
78,49 zł
Cena przed kodem
73,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 99 groszy
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Apple Magsafe, Urządzenia MagSafe |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 7.2 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |




