AKTYWNE
BEZPRZEWODOWE
AUTOMATYCZNE WŁĄCZENIE
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Złącze: | 3.5 mm audio |
System kalibracji Bose CustomTune iOS/Android
Gładka obudowa, górny panel ze szkła premium
Kolor: Biały
System kalibracji Bose CustomTune iOS/Android
Gładka obudowa, górny panel ze szkła premium
Kolor: Biały
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 500,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
2 149,00 zł
Cena przed kodem
2 149,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 170 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | LFE, RCA, Stereo Line In (2 x RCA) |
Sugerowana cena producenta:
2 199 zł
Sprawdź
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 170 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | LFE, RCA |
Sugerowana cena producenta:
3 899 zł
Sprawdź
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 700,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
4 299,00 zł
Cena przed kodem
4 299,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
Sprawdź
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 550 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | Niezbalansowane RCA wejścia liniowe, Niezbalansowane RCA wyjścia liniowe, Trigger input, USB |
Sprawdź
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 325 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | 2 x głośnikowe (L/R), LFE, Niezbalansowane RCA wejścia liniowe, Niezbalansowane RCA wyjścia liniowe, Trigger input, USB |
Sprawdź
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 525 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | LFE |
Sprawdź
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 500 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | 3.5 mm audio, LFE, Niezbalansowane RCA wejścia liniowe |
Sprawdź
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 250 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | 3.5 mm audio, LFE, Niezbalansowane RCA wejścia liniowe |
Sprawdź
Sprawdź
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 500 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | 3.5 mm audio, LFE, Niezbalansowane RCA wejścia liniowe |
Sprawdź
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 300 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | 2 x High-level, LFE, Stereo Line In (2 x RCA) |
Sprawdź
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 300 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | 2 x High-level, LFE, Stereo Line In (2 x RCA) |
Sprawdź
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 220 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | LFE, Stereo Line In (2 x RCA) |
Sprawdź
| Typ subwoofera: | , |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 400 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Nie |
| Złącze: | LFE, RCA |
Sprawdź
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 250 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | RCA |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 70 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | LFE, RCA, Stereo Line In (2 x RCA) |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 250 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | RCA |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 150 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | LFE, RCA, Stereo Line In (2 x RCA) |
Taniej o 142,41 zł
1 999,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 999,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ subwoofera: | |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 125 |
| Kolor: | Biały |
| Automatyczne włączanie: | Nie |
| Złącze: | RCA |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



